Skřivánek Jaromír (Praha 1923 - 2010 Praha)
Dům pro básníky, signováno a datováno vpravo dole Jaromír Skřivánek 1993, vlevo dole popsáno tužkou autorský tisk "Dům pro básníky", barevná litografie/papír, 47,5 x 31,5 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 3.000,-
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |